logo

S čistou hlavou z Vysočiny

U nás se budete cítit skvěle
V krásném prostředí Vysočiny
S jídlem jako od babičky

Hotel Svratka se nachází v překrásné přírodě Českomoravské vrchoviny, která je známá svoji čistotou ovzduší. V nově zrekonstruovaném hotelu nabízíme příjemně strávené chvíle pro jednotlivce, skupiny, rodiny s dětmi nebo zázemí pro firemní a společenské akce. Pro náročnější zákazníky máme k dispozici ubytování v hotelových pokojích, pro méně náročné pak v chatách. Hotel disponuje velmi kvalitní gastronomií, kavárnou, barem, kongresovým sálem i několika salónky. Pamatujeme na Váš aktivní odpočinek i relaxaci. Máme pro Vás připravené wellness služby v podobě bazénu, sauny, vodoléčby a masáží. Pro sportovně aktivní jsou k dispozici venkovní fit a golfové hřiště. Vysočina je známá svými přírodními krásami, proto je ideální pro turisty i cykloturisty. Přijeďte k nám a přesvědčte se.

Prázdninové grilování

Léto je v plném proudu a s ním i příjemné večery u grilu. V období prázdnin jsme pro Vás, na terase naše hotelu, připravili prázdninové grilování s živou hudbou. Těšíme se na Vás v sobotu 2. července, v pátek 22. července a v pátek 12. srpna, vždy od 19 hodin. Naši kuchaři Vám připraví grilované speciality a k tanci a poslechu Vám zahraje skupina Prezent. V případě nepříznivého počasí proběhne party v prostorách hotelu. Rezervujte si stůl na tel. čísle 566 662 611 nebo 724 131 739. Těšíme se na Vás.

Více..

Letní pobytový balíček

SKI Svratka

Letní období se pomalu blíží a my jsme pro Vás připravili zvýhodněné letní pobytové balíčky. Ubytování v chatách nebo hotelových pokojích se  snídaní a večeří podávanou formou švédských stolů. Plnou penzi lze dokoupit. Jako bonus je v ceně balíčku 1 hod. sauny, 1 hod. minigolfu, 1 hod. vstupu na multifunkční hřiště, zapůjčení horských kol, vstup do hotelového bazénu a volný vstup na venkovní fitness hřiště. Balíčky jsou flexibilní - můžete u nás zůstat jak dlouho chcete.

Více..