logo

S čistou hlavou z Vysočiny

U nás se budete cítit skvěle
V krásném prostředí Vysočiny
S jídlem jako od babičky

Hotel Svratka se nachází v překrásné přírodě Českomoravské vrchoviny, která je známá svoji čistotou ovzduší. V nově zrekonstruovaném hotelu nabízíme příjemně strávené chvíle pro jednotlivce, skupiny, rodiny s dětmi nebo zázemí pro firemní a společenské akce. Pro náročnější zákazníky máme k dispozici ubytování v hotelových pokojích, pro méně náročné pak v chatách. Hotel disponuje velmi kvalitní gastronomií, kavárnou, barem, kongresovým sálem i několika salónky. Pamatujeme na Váš aktivní odpočinek i relaxaci. Máme pro Vás připravené wellness služby v podobě bazénu, sauny, vodoléčby a masáží. Pro sportovně aktivní jsou k dispozici venkovní fit a golfové hřiště. Vysočina je známá svými přírodními krásami, proto je ideální pro turisty i cykloturisty. Přijeďte k nám a přesvědčte se.

Zimní pobytový balíček

Připravili jsme pro Vás zvýhodněné zimní pobyty s ubytováním v chatách nebo hotelových pokojích, spolu se snídaní a večeří. Plnou penzi lze dokoupit. V ceně balíčku je zahrnut vstup do hotelového bazénu, 1 hod. sauny, stolní tenis, fitness, 1 hod. minigolfu, zapůjčení sáněk a bobů, 10% slevy na lyžařský vlek. Cenu pobytu si můžete spočítat zde. Balíčky jsou flexibilní a délku pobytu si můžete zvolit sami. Podrobné informace jsou k dispozici na hotelové recepci.

Více..

Konference, meetingy, svatby

Pořádáte kongresy, firemní akce, workshopy, školení, společenské akce, svatby a oslavy? Pak jsme ideální volbou pro Vás. Hotelový komplex se nachází nad obcí Svratka v srdci Vysočiny, v centru České republiky. Nabízíme ubytovací prostory v hotelu nebo chatách, klimatizovaný a plně vybavený kongresový sál, salonky, nekuřáckou restauraci, bar a kavárnu s terasou. Můžeme Vám připravit tradiční českou kuchyni, rauty, na terase hotelu pak grilovací párty s živou hudbou.

Více..