logo

S čistou hlavou z Vysočiny

sal1 kongres svratka

Kongresový sál

Kongresový sál nabízí kapacitu až 150 osob a je ideálním prostorem jak pro pořádání kongresů, firemních akcí, workshopů, školení, tak i pro oslavy či svatby.  

Kongresový sál v hotelu Svratka je klimatizovaný, vybavený dataprojektorem, zpětným projektorem, flipchartem, ozvučovací technikou s přenosným mikrofonem, laserovým ukazovátkem a zatemněním.

Konferenční sál s variabilním uspořádáním a se vzájemným propojením s kavárnou, terasou, restaurací a barem umožňuje i pořádání velkých společenských akcí. Sál lze využít také na různé skupinové terapie, cvičení, meditace.

Uspořádání kongresového sálu

kongres skoleni kongres tabule kongres zeneva
Školení 90 míst Tabule 60 - 80 míst Ženeva 80 míst

 

kongres ucebna kongres skola kongres divadlo
Učebna 80 míst Škola 120 míst Divadlo 150 míst

Na všechny akce, dle přání našich hostů, jsme schopni připravit taneční parket, zajistit hudbu, případně umělce, zorganizovat hry, adrenalinové sporty, projížďky na čtyřkolkách, vozítkách segway i projížďky na koních.

Pronájem školících místností

  • TV místnost, kavárna, VIP salonek
500,- Kč/hod.
  • Kongresový sál
800,- Kč/hod.
  • Flip chart – blok papíru
250,- Kč
  • Kopírování
30,- Kč/list

Ceny ubytování pro větší skupiny (firemní akce, školení, semináře, pobyty pro zdravotně postižené) jsou dohodnuty individuálně smluvně.

kongres hotel svratka2 kongres hotel svratka1 kavarna kongres cykloturistika svratka2 gastronomie hotel svratka kongres8