logo

S čistou hlavou z Vysočiny

svratka sport aktivity

Multifunkční hřiště

Hřiště má umělý travní povrch s umělým osvětlením a lze ho využít pro sportovní aktivity jako je házená, fotbal, volejbal, tenis či floorbal.

Více..

Sjezdovka

V těsné blízkosti hotelu se nachází sjezdovka, která je pravidelně udržována a uměle zasněžována. Délka vleku je 400 m, převýšení 82 m, horní stanice se nachází v 742 m n.m. Kapacita vleku je 400 osob za hodinu.

Více..

Turistika

V okolí hotelu je mnoho dobře značených turistických tras nejen pro zdatné turisty, ale i pro klidné, romantické procházky v nádherné okolní přírodě.

Více..

Venkovní fitness hřiště

V areálu našeho hotelu je nově otevřené venkovní fitness hřiště určené pro všechny generace. Můžete si zde protáhnout a posílit tělo a zároveň dýchat ten nejčistší vzduch na Českomoravské vrchovině.

Více..

Klasické lyžování

V okolí hotelu se v zimním období nachází desítky kilometrů upravených běžeckých tratí skýtajících možnost celodenních výletů v krásné přírodě Žďárských vrchů.

Golfový trenažér

Golfový trenažér je určen nejen vášnivým hráčům golfu, ale i nováčkům, kteří se chtějí golf naučit a získat první zkušenosti. Zařízení je umístěno v příjemné místnosti s posezením pro 20 osob.

Více..

Cykloturistika

Českomoravská vrchovina a okolí Svratky je ideálním místem pro milovníky cykloturistiky. Na své si přijdou zkušení bajkeři, kteří vyžadují náročné trasy, ale i rodiny s dětmi, které hledají nenáročné trasy v překrásné přírodě.

Více..

Společenské hry

V areálu hotelu je k dispozici několik druhů společenských her jako je stolní tenis, pétanque, kroket, elektronické šipky. Pro Vaše děti jsou na recepci hotelu k dispozici zdarma společenské hry ( mikádo, puzzle, Člověče nezlob se …).

Více..